Az év első teniszversenye Nagykanizsán

Sikeresen lezajlott a népszerű Kanizsa Teniszcentrumban az 5. pontszerző nyílt amatőr páros teniszverseny.
28 induló, 10 városból, 38 mérkőzés 24 óra játék, pályánként 12 óra.
Nagyszerű mezőny jött össze, színvonalas és sportszerű mérkőzéseket láthattunk.

A versenyt az egykori magyar páros bajnok Fekete Rudolf nyerte partnerével Nagy Bélával, de nagyon meg kellet szenvedni nekik a döntőbe jutásért is, ott viszont magabiztosan nyertek a Molnár József-Bor Zsolt zalaegerszegi páros ellen.
A versenyen nagyszerűen játszott a Halász Dávid-Szalai Sándor nagykanizsai páros, akik végül nagy küzdelemben kaptak ki a végső győztestől és harmadik helyezést értek el.

A vigaszágat szoros mérkőzésen a Mátó Elemér-Polgár Tamás/Nagykanizsa-Csurgó/ páros nyerte a zalaegerszegi Henrietta Venturini-Csalló András zalaegerszegi páros ellen.
Ez a verseny volt 2012 óta 103., fedett pályán a 76.

A versenyen ünnepeltük a nagykanizsai teniszversenyek 2750. és a Kanizsa Teniszcentrumban induló 2000. teniszezőket Molnár József és Bor Zsolt személyében – értesültünk Baranyás Zoltán főszervezőtől.