Átadták a Nagykanizsai Kiscsillag Református Óvodát

Vasárnap igazi ünnepnap volt a városunkban, amikor a hálaadó istentiszteletet követően átadásra került a kormányzat által támogatott, közel félmilliárd forintos beruházás keretében épült Nagykanizsai Kiscsillag Református Óvoda.

Az itt élő közösség nevében mint Nagykanizsa polgármestere városunk szövetébe fogadtam ezt a óvodát, szeretett részünkké, amely a mi gyermekeink, a mi jövőnk és reményünk otthona – írta többek között Facebook oldalán Balogh László nagykanizsai polgármester.

Az épület alapkövét tavaly ünnepélyes keretek között február 7-én tették le, az építés nagyon jó ütemben haladt. A város szívében található új, impozáns Kálvin téri épületet huszonhárom, az ovit most kezdő kiscsoportossal és az egy óvodai évet már maguk mögött tudó apróságokkal együtt több, mint ötven óvodás vehette birtokba. Az új ovinak már honlapja is van, amely itt található található. (Fotók: Gergely Szilárd)