Hegesztő, lakatos állás a letenyei Antal Kft-nél

(X) A letenyei Antal Kft. munkavállalókat keres az alábbi pozíciókba:

Hegesztőket

Bérezés: 600.000 Bruttó/Ft/hó (1hó próbaidő után) plusz műszakpótlék és bejárási támogatás

Főbb feladatok, munkák:

– a tervezett és előírt mennyiségek legyártása

– minőségi követelmények betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki rajzolvasási készség

Előny:

  • üzemben szerzett tapasztalat
  • AWI hegesztés gyakorlat
  • OKJ hegesztő képesítések és minősítések
  • tűzvédelmi szakvizsga

Lakatosokat

Bérezés: 500.000 Bruttó/Ft/hó (1hó próbaidő után) plusz műszakpótlék és bejárási támogatás

-műszaki rajz alapján egyedi és kis sorozatos alkatrészek összeállítása

– hegesztett szerkezetek alakváltozás utáni egyengetése

– 1-3 év fémipari cégnél szerzett gyakorlat

– szakirányú végzettség

-műszaki rajzolvasási készség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél