A VIDEOTON-Marcali MINŐSÉGMÉRNÖK munkatársat keres

(x) A VIDEOTON-Marcali MINŐSÉGMÉRNÖK munkatársat keres.

Jelentkezni lehet a 01739@hr.videoton.hu e-mail címen, melyben kérjük a bérigényt megjelölni.

Amit kínálunk:

– Fiatalos, lendületes csapat

– Rugalmas munkaidő

– Versenyképes fizetés

– Egészségügyi szűrések, orvos

– Sportolási, üdülési lehetőségek

– Cafeteria

– Továbbtanulási, szakmai képzési lehetőségek

– Vidékieknek albérlet és hazautazás támogatása

Nálunk ezek lesznek a feladataid:

– Az üzemi minőségbiztosítási rendszert kell felügyelned és fejlesztened

– Minőségi mutatószámokat monitorozol, minőségjavító akciókat szervezel, végrehajtasz és visszaellenőrzöd

– PPAP dokumentációt készítesz, készíttetsz (folyamatábra, ellenőrzési terv, PFMEA)

– Aktívan részt veszel reklamációk, minőségi problémák kivizsgálásában

– Kapcsolatot tartasz a vevőkkel minőségügyi témákban

Te vagy az ideális jelöltünk, ha

– rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel

– középfokú angol nyelvtudással

– ismered a Minőségirányítási rendszert (ISO9001)

– képes vagy önálló feladatvégzésre

– határozott fellépésű, jó kommunikációs képességű, dinamikus, ambiciózus, kreatív és precíz személyiség vagy

Előnyt jelent:

– Minőségügyi szakmérnöki végzettség

– IATF16949 tapasztalat

– Minőségügyi területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Marcali

50 éve vagyunk jelen a műanyag fröccsöntés és a késztermék szerelés területén. Vállalatcsoportunkat a VIDEOTON-t világszinten ez első 100 elektronikai alkatrészgyártó között tartják számon. A kaposvári és marcali gyáregységünkben együttesen 1300 munkatársunk az ipar 4.0 megoldásokat alkalmazva szolgálja ki világszínvonalú partnereinket. Mindamellett, hogy Családbarát munkahely vagyunk 2018-ban innováció kategóriában az Év gyára lettünk, 2020-ban pedig elnyertük az Üzleti Etikai Díjat.

Ismerje meg cégünk tevékenységét és tekintse meg további nyitott állásainkat a www.vtep.videoton.hu oldalon!

Ha szeretne többet tudni rólunk az alábbi oldalakon is megtalálhatók vagyunk:

Facebook: VIDEOTON Kaposvár-Marcali

Instagram: videoton_kaposvar_marcali

Youtube: VIDEOTON Elektro-PLAST Kft.

LinkedIn: VIDEOTON Elektro-PLAST Kft.

TikTok: videoton_elektroplast