A VIDEOTON – Marcali GYÁRTÁSVEZETŐ munkatársat keres!

(x) A VIDEOTON – Marcali GYÁRTÁSVEZETŐ munkatársat keres!

Jelentkezni lehet a 01500@hr.videoton.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal, melyben kérjük a bérigényt megjelölni.

Amit kínálunk:

– versenyképes fizetés

– ösztönző bér

– a jelenlét díjazása

– fiatalos, lendületes csapat

– sportolási, üdülési lehetőségek

– térítésmentes orvosi ellátás

– továbbképzési lehetőségek

– vidékiek számára albérlet

– hazautazás támogatása

Feladataid, ha minket választasz:

– 200 fős üzemi termelés szervezése, irányítása (közvetlen beosztottak a műszak vezetők, sorvezetők)

– eredmény orientált erőforrás gazdálkodás

– termelési rendszer fejlesztése és optimalizálása

– hatékonyság, gyártás, üzemi rend folyamatos fenntartása, fejlesztése, selejtcsökkentés

– beosztottak rendszeres irányítása, motiválása és értékelése

– a termelési tervek és célok elérése

– munkaköröd besorolása: ügyvezető – üzemvezető – gyártásvezető (3. szint)

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

– felsőfokú végzettség (vagy legalább folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok)

– többéves vezetői, gyártási tapasztalat

– rendszerszemlélet, együttgondolkodási készség, hatékony team munka

– számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

– angol nyelv ismerete

– dinamikus, ambiciózus, kreatív személyiség

– kiváló kommunikációs készség

– precizitás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

– irányítási rendszerek ismerete (ISO, KIR, MEBIR)

– modern vezetési filozófiák ismerete, alkalmazása (pl. Lean)

Munkavégzés helye: MARCALI

50 éve vagyunk jelen a műanyag fröccsöntés és a késztermék szerelés területén. Vállalatcsoportunkat a VIDEOTON-t világszinten ez első 100 elektronikai alkatrészgyártó között tartják számon. A kaposvári és marcali gyáregységünkben együttesen 1300 munkatársunk az ipar 4.0 megoldásokat alkalmazva szolgálja ki világszínvonalú partnereinket. Mindamellett, hogy Családbarát munkahely vagyunk 2018-ban innováció kategóriában az Év gyára lettünk, 2020-ban pedig elnyertük az Üzleti Etikai Díjat.

Ismerje meg cégünk tevékenységét és tekintse meg további nyitott állásainkat a www.vtep.videoton.hu oldalon!

Ha szeretne többet tudni rólunk az alábbi oldalakon is megtalálhatók vagyunk:

Facebook: VIDEOTON Kaposvár-Marcali

Instagram: videoton_kaposvar_marcali

Youtube: VIDEOTON Elektro-PLAST Kft.

LinkedIn: VIDEOTON Elektro-PLAST Kft.

TikTok: videoton_elektroplast