Ismét bajnok a kanizsai Lubics Szilvia

A nagykanizsai Lubics Szilvia valamint Csécsei Zoltán nyerte a 12 órás ultrafutó országos bajnokságot, Velencén.

lubics-szilvia-ultrafuto

A szervezők hétfői tájékoztatása szerint a nagy melegben rendezett viadalon a papírforma érvényesült, az októberi 24 órás Európa-bajnokságra készülő futók végeztek az élen.
Csécsei 135,04 kilométert teljesített fél nap alatt, mögötte Belej-Fekete Bálint (127,63 km) lett a második, Kreidl Csaba (125,62 km) pedig a harmadik.
A nőknél Lubics 134,33 kilométerrel nyert, aminél a férfiaknál is csak Csécsei futott többet, de még az ezüstérmes Makai Viktória is felfért volna a férfi dobogóra 129,33 kilométeres teljesítményével. A harmadik helyen Csupor Krisztina zárt (124,37). MTI (Fotó: Facebook)